NICI LIFTINGUJĄCE – lifting bez blizn i skalpela.

NICI  LIFTINGUJĄCE – lifting bez blizn i skalpela

PDO First Lift (First Lift, First Lift Screw, First Lift Barb), Happy Lift ( Free Floating, Anchorage, Double Needle ) - innowacyjne nici wchłanialne do liftingu i rewitalizacji skóry

Nici PDO First Lift i Happy Lift to znakomita alternatywa dla osób, które nie oczekują efektów liftingu chirurgicznego, cenią sobie za to metody mało inwazyjne, a przy tym przynoszące widoczny efekt odmładzania i liftingu skóry.

Nici PDO First Lift wykonane są z włókna PDO, które po określonym czasie rozpuszcza się w tkance, stymulując produkcję nowego kolagenu oraz syntezę kwasu hialuronowego, niezbędnego do młodego wyglądu skóry. Nici są całkowicie wchłaniane i w pełni bezpieczne dla organizmu. Zabieg wprowadzenia nici do ciała za pomocą cienkiej igły w znieczuleniu miejscowym trwa 30 minut i jest mało bolesny, nie pozostawia blizn, ani nacięć. Pełna rekonwalescencja trwa około 4-7 dni. Nici wchłaniają się do 7 miesięcy. Efekt odmłodzenia skóry utrzymuje się natomiast nawet do 2 lat po zabiegu.

PDO First Lift można wprowadzać nie tylko do skóry twarzy, ale na całym ciele. Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE i może być stosowany na terenie całej Unii Europejskiej , a od roku również w Polsce.

Zabiegi First Lift są polecane pacjentom po 30 roku życia zarówno do liftingu twarzy, jak i modelowania wybranych partii ciała .Zapewnia najlepsze efekty w przedziale wiekowym 30-60 lat. Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego liftingu chirurgicznego, ponieważ nie narażają pacjentów na powikłania ani skutki uboczne.

Nić First Lift Barb posiada mikroskopijne haczyki dwukierunkowo zbieżne. To właśnie owe haczyki umożliwiają osiągniecie spektakularnego efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry. Wprowadzone pod skórę pracują jak mięśnie napinające i podtrzymując tkankę podskórna. Dzięki temu po implantacji zaczynają pełnić funkcje rusztowania dla zwiotczałej skóry.

Nici Happy Lift wyjątkowo skuteczne, wysoką efektywność zawdzięczają swojej budowie. Happy Lift posiadają mikroskopijne haczyki o unikalnej długości oraz gęstości, które umożliwiają osiągnięcie efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry, a po ich implantacji nić zaczyna pełnić funkcje rusztowania dla zwiotczałej skóry. Nici wchłaniają się około 1,5 roku.

Pierwsze widoczne efekty wprowadzenia nici zauważymy już kilka dni po zabiegu, a ostatecznie trwały efekt uzyskamy po 2-3 tyg. Efekty końcowe w postaci wyraźnego ujędrnienia i odmłodzenia skóry, wygładzenia zmarszczek, poprawy kolorytu skóry, poprawy struktury skóry i delikatnego liftingu skóry twarzy i ciała utrzymują się w zależności od zastosowanych nici od 24 miesięcy do 5 lat po zabiegu.

Kwalifikacje do zabiegu przeprowadza dr n. med. specjalista dermatolog Grażyna Wąsik w godzinach otwarcia gabinetu.
Posiada certyfikaty na wykonywanie zabiegu, jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.